OMENAA FOUNDATION

Jakiś tydzień temu, przeglądając zdjęcia na instagramie, natknęłam się na zdjęcie małej, ślicznej dziewczynki z oczami tak wielkimi, że można by się w nich przeglądać. Od razu postanowiłam ją narysować:) Zdjęcie znalazło się na profilu @omenaa.pl, jest to profil prowadzony przez Omenaa Foundation, czyli serwis internetowy dzięki któremu każdy może pomóc dzieciom w Afryce. Fundacja ta skupia się na rozwoju edukacji w miejscach gdzie dostęp do nich ciągle jest ograniczony.
dzieciaki

źródło: https://omenaa.pl/pl/

Jak możesz pomóc? To proste! Każdy z nas może zostać fundatorem stypendium dla podopiecznych Omenaa Foundation. Na stronie www.omenaa.pl przeczytacie o dzieciakach, które potrzebują naszej pomocy. Zobaczyć ich zdjęcia i przeczytać o ich marzeniach:) Poprzez ten serwis możecie wybrać jednego lub kilku z podopiecznych i zapewnić im edukację przez taki okres jak tylko chcecie. Nie myślcie więc, że jest to zobowiązujące i z pewnością Was na to nie stać, w takich akcjach liczy się każda złotówka!
12166146_10153640396518570_601228016_n

źródło: https://omenaa.pl/pl/
dziewczynka 1
Przyznaję się, ten rysunek był tylko pretekstem do tego aby zachęcić Was do odwiedzenia strony OmenaaFoundation. Pomaganie jest fajne:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s